DUK

DUK

Kaip išsikviesti gydytoją?
Išsikviesti gydytoją į namus galite paskambinę padalinio, kuriame lankotės, registratūros telefonu.
Svarbu: skiepai nuo tymų

Informuojame, kad VšĮ Garliavos PSPC valstybės biudžeto lėšomis nuo tymų skiepijami šie prie VšĮ Garliavos PSPC prisirašę pacientai:

  • Vaikai 15 – 16 mėn. (pirma dozė) ir sulaukę 6 – 7 metų (antra dozė)
  • Kontaktiniai asmenys (turėję sąlyti su tymais sergančiais asmenimis)

Jeigu turėjote sąlytį su tymais sergančiu asmeniu, rekomenduojame per 72 val. darbo laiku kreiptis į savo šeimos gydytoją, nurodyti, kad turėjote kontaktą su asmeniu, kuriam įtarti tymai ir būsite paskiepyti nuo tymų valstybės biudžeto lėšomis viena vakcinos doze.

Jei neturėjote kontakto su tymais sergančiu asmeniu, bet nežinote savo imuniteto būklės, rekomenduojame atlikti imunoglobulino G tyrimą ir, esant reikalui, pasiskiepyti MOKAMA vakcinos doze. Prašome kreiptis į savo šeimos gydytoją. Jei tuo metu neturėsime komercinės vakcinos, įtrauksime jus į vakcinuojamųjų sąrašą ir, gavę vakcinos, paskiepysime.

Nauja svetainė rūkaliams www.nerukysiu.lt
Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas atkreipia rūkančiųjų ir norinčių nesti rūkyti dėmesį į tai, kokios gali būti žalingos rūkymo pasekmės sveikatai. Kodėl verta atsikratyti šio žalingo įpročio, kaip tai daryti ir ką pataria metantiesiems, galite sužinoti svetainėje www.nerukysiu.lt. Atlikę testą taip pat galėsite įvertinti savo priklausomybę nuo nikotino.