Apie mus

Naujienos

Kviečiame registruotis į tėvystės programą

Kviečiame registruotis į Ankstyvųjų tėvystės įgūdžių stiprinimo programą „PIRMIEJI TĖVYSTĖS ŽINGSNIAI“.

Jūs netrukus tapsite tėvais. Pirmą kartą!

Kiek daug naujų patirčių greitai patirsite jau trise! Būti tėvais – pats įdomiausias, sunkiausias ir ilgiausiai trunkantis darbas žmogaus gyvenime. Šiam darbui mūsų neruošia jokios mokyklos ar universitetai.

Be abejo, jūs jau kurį laiką gilinatės į nėštumą, vaisiaus vystymąsi, gimdymą ir kūdikio priežiūrą, tačiau ar susimąstėte apie vaikelio auginimą ir auklėjimą? Kokiais tėvais norėtumėte būti savo vaikui? Kaip įsivaizduojate gyvenimą ir augimą drauge?

Siūlome atsakymų į šiuos klausimus ieškoti drauge ir kviečiame į ankstyvųjų tėvystės įgūdžių stiprinimo programą „Pirmieji tėvystės žingsniai”, skirtą kūdikio laukiantiems tėvams.

Užsiėmimų metu jūs gilinsitės į:

  • į savo lūkesčius vaikučio auginimo ir auklėjimo atžvilgiu;
  • kūdikio psichologinę-socialinę raidą lemiančius veiksnius;
  • kūdikio poreikių atpažinimą;
  • savęs ir kitų stiprinimą ir drąsinimą;
  • pirmuosius pozityvius auklėjimo metodus.

Užsiėmimai prasidės nuo 2019 m. rugsėjo 30 d. (pirmadienio)

Juose kviečiame dalyvauti pirmo kūdikio laukiančius tėvus (ypač poras).

Grupėje bus 8-10 dalyvių.

Susitikimai vyks kartą per savaitę, pirmadieniais: pirma grupė nuo 9.30 val., antra grupė nuo 16.30 val., Garliavos Roko Šliūpo poliklinikoje (Vytauto g. 63, Garliava), 101 kab.

Susitikimo trukmė – 2 valandos (3 akad. val.).

Iš viso - 4 tęstiniai užsiėmimai.

Užsiėmimus ves sertifikuotos STEP programos vadovės: Jolita Jonynienė, Rūta Lingytė.

Dalyvaudami šioje grupėje, dalyviai mokosi skaitydami knygą „Pirmieji tėvystės žingsniai“, diskutuodami, dalindamiesi įžvalgomis ir patirtimi.

PAKA bendradarbiaudama su VŠĮ Garliavos pirminės sveikatos priežiūros centru įgyvendina projektą „STEP efektyvios tėvystės įgūdžių ugdymo grupės – šeimų psichologiniam atsparumui didinti“, dėl to šios tėvų grupės finansuojamos Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis.

REGISTRUOKITĖS JAU DABAR! VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS.

Registracija vyksta iki 2019 m. rugsėjo 25 d. (trečiadienio) el. paštu ruta.lingyte@gmail.com arba telefonu +37067842700, pateikiant šią informaciją: dalyvio vardas, pavardė, tel. nr., el. paštas, dalyvausite su parnteriu/e ar vienas/a, rytinėje ar vakarinėje grupėje.

Laukiame Jūsų!

Daugiau informacijos

Nauja svetainė rūkaliams www.nerukysiu.lt
Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas atkreipia rūkančiųjų ir norinčių nesti rūkyti dėmesį į tai, kokios gali būti žalingos rūkymo pasekmės sveikatai. Kodėl verta atsikratyti šio žalingo įpročio, kaip tai daryti ir ką pataria metantiesiems, galite sužinoti svetainėje www.nerukysiu.lt. Atlikę testą taip pat galėsite įvertinti savo priklausomybę nuo nikotino.