Darbo pasiūlymai

Kviečiame studentus medikus

1. vasaros atostogų metu pavaduoti bendruomenės slaugytojus.

2. gripo epidemijos metu padirbėti su šeimos gydytojais. Tai puiki galimybė pasimokyti ir pasisemti darbo patirties iš praktikuojančio gydytojo.

Kreiptis į Garliavos PSPC Personalo inspektorę Birutę Kairaitienę

I–V 8.00–16.30 val.

Tel. (8 37) 55 83 17

Ieškome šeimos gydytojų

Kviečiame šeimos gydytojus dirbti Garliavos pirminės sveikatos priežiūros centro padaliniuose.

Darbo pobūdis: pirminė sveikatos priežiūra ambulatorijose ir poliklinikoje, pacientų lankymas namuose pagal iškvietimus.

Darbo krūvis ir apmokėjimas skaičiuojamas pagal prisirašiusių pacientų skaičių bei rezultatus.

Reikalavimai: galiojanti šeimos gydytojo arba gydytojo pediatro licencija, atsakingas požiūris į darbą ir medicininės dokumentacijos tvarkymą, dėmesingumas ir malonus bendravimas su pacientais.

Siūlome: darnų ir žinias nuolat atnaujinantį kolektyvą, geras darbo sąlygas.